G-OLD-300U 300W
Ár:
58.000 Ft
(45.669 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 8590875037147 |
| Gyártó: | FENIX |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD300U 300W keret nélküli infrapanel Felhasználási terület:
Beépíthető négyzethálós és gipszkarton álmennyezetbe is! Figyelem a gipszkartonba történő beépítéshez az alábbi beépítőkeret szükséges! Kérjük a pontos tervezés érdekében hívjon bennünket, a honlapunkon található bármelyik telefonszámon, teljes lakásra/házra vonatkozó fűtését díjmentesen megtervezzük! |
|
Youtube videók
Paraméterek
| Teljesítmény | 300W |
| Méret | 592x592x30mm |
| Vezeték | 2x0,75mm |
| Fűthető légtér | 7,5- 8,4 légköbméter |
| Védettség | IP 44 ÉVI |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 5,00 kg |
Vélemények

3 értékelés
Írja meg véleményét!
Csaba
|
2022. 05. 11.
3 db azonos gyártótól származó panel műkődik kb 4 éve a kisállatok házikójában. Ebből kiindulva remélem ez a 4. panel is ugyan olyan jó lesz. Majd kiderül ősszel, télen.
Szállítás bagyon gyors és korrekt volt.
Szállítás bagyon gyors és korrekt volt.
Kissné H. Szilvi
|
2018. 10. 12.
Kis fürdőszobába szerettem volna, ahová nem lett fűtés csinálva. Nagyon nedves, párás minden télen, folyik a víz a csempéről. Most az infrapanellel sokat javult a helyzet. Jó meleg van, meleg a járólap is, a párásodás is sokat mérséklődött. Télen fog igazán bebizonyosodni, mennyire hasznos. Egyenlőre még vagyok elégedve. A termék és a szállítás rendben volt, bár volt egy kis kavarodás, de gyorsan reagáltak
Rozsnoki Béla
|
2017. 10. 21.
A termék kitünő és nagyon korekt a szállitás.
