G-OLD-500i 500W
Ár:
77.000 Ft
(60.630 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 5991393200908 |
| Gyártó: | G-OLD |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD500i 500W natúr fenyőkeretes infrapanel Felhasználási terület:
Kérjük a pontos tervezés érdekében hívjon bennünket, a honlapunkon található bármelyik telefonszámon, teljes lakásra/házra vonatkozó fűtését díjmentesen megtervezzük!
|
|
Paraméterek
| Teljesítmény | 500W |
| Méret | 980x640x35mm |
| Vezeték | 2x1,00mm |
| Fűthető légtér | 12,5- 14 légköbméter |
| Védettség | IP 44 ÉVII |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 4,80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
