G-OLD-650i 650W
Ár:
99.000 Ft
(77.953 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 5991393200991 |
| Gyártó: | G-OLD |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD650i 650W natúr fenyőkeretes infrapanel Felhasználási terület:
Kérjük a pontos tervezés érdekében hívjon bennünket, a honlapunkon található bármelyik telefonszámon, teljes lakásra/házra vonatkozó fűtését díjmentesen megtervezzük!
|
|
Paraméterek
| Teljesítmény | 650 W |
| Méret | 1240x640x35mm |
| Vezeték | 2x1,00mm |
| Fűthető légtér | 16,25- 18,2 légköbméter |
| Védettség | IP 44 ÉVII |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 5,50 kg |
Vélemények

1 értékelés
Írja meg véleményét!
Nyíri Csaba
|
2023. 02. 21.
Kitűnően működik. Eleinte néhány napig még van némi szaga, de később megszűnik.
2012 körül már rendeltem korábban is a webáruházból, a mai napig megbízhatóan működk. Ez még nem ipari kivitel volt, talán ezért (vagy használat során nem figyeltem eléggé) a kerete egy kicsit eldeformálódott.
2012 körül már rendeltem korábban is a webáruházból, a mai napig megbízhatóan működk. Ez még nem ipari kivitel volt, talán ezért (vagy használat során nem figyeltem eléggé) a kerete egy kicsit eldeformálódott.
