G-OLD-700U 700W
Ár:
88.000 Ft
(69.291 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 8590875036485 |
| Gyártó: | FENIX |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD700U 700W keret nélküli infrapanel Felhasználási terület:
Beépíthető négyzethálós és gipszkarton álmennyezetbe is! Figyelem a gipszkartonba történő beépítéshez az alábbi beépítőkeret szükséges! Kérjük a pontos tervezés érdekében hívjon bennünket, a honlapunkon található bármelyik telefonszámon, teljes lakásra/házra vonatkozó fűtését díjmentesen megtervezzük! |
|
Youtube videók
Paraméterek
| Teljesítmény | 700W |
| Méret | 1192x592x30mm |
| Vezeték | 2x1,00mm |
| Fűthető légtér | 17,5- 19,6 légköbméter |
| Védettség | IP 44 ÉVI |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 10,50 kg |
Vélemények

3 értékelés
Írja meg véleményét!
Géza Kállai
|
Igazolt vásárlás
2020. 12. 16.
BAKI PÁL
|
2017. 10. 11.
Kitűnő!
Markovics Melinda
|
2017. 09. 22.
