G-OLD-GR 900t 900W tükör
Ár:
240.000 Ft
(188.976 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 8590875143312 |
| Gyártó: | FENIX |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
Készletkisöprés! A készlet erejéig!
G-OLD GR900t 900W Tükör infrapanel A G-OLD GR900t Tükör infrapanel elegáns, Prémium termékünk! 230V 50Hz 900W IP54 EV I. 8mm vastag, keret nélküli edzett tükörüveg! Fürdőszobák és hálószobák kelléke lehet a tavaszi és őszi időszakban. Törölközőtartó kiegészítés is rendelhető hozzá!
|
|
Youtube videók
Paraméterek
| Teljesítmény | 900W |
| Méret | 1200x800x8mm |
| Vezeték | 3x1,00mm |
| Védettség | IP 54 ÉVI |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 38,00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
