G-OLD-400s 380W
Ár:
67.000 Ft
(52.756 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 5991393200809 |
| Gyártó: | G-OLD |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
Paraméterek
| Teljesítmény | 380W |
| Méret | 1000x4000x35mm |
| Vezeték | 2x0,75mm |
| Védettség | IP 24 ÉVII |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 4,20 kg |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
