G-OLD-65 STRW törölközőszárító kapcsolóval, villásdugóval
| Gyártó cikkszám: | 704066235120 |
| Gyártó: | ADAX |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD-65 STRW Elektromos törölközőszárító, kapcsolóval szerelve 230V 45W 50Hz IP44 EV I. Törölköző szárító, 45W, fehér porszórt kivitel Elektromos fűtőszállal szerelt készülék (nem infra). Fürdőszobák, zuhanyzó helyiségek nélkülözhetetlen kelléke lehet, ha a korábbi fűtésrendszer kialakításánál kimaradt a törölközőszárítós radiátor! Könnyen felszerelhető, azonnal használható kiváló termék! Alacsony fogyasztású, egyszerűen telepíthető, elektromos törölközőszárító. A vizes ruhák, törölközők rövid idő alatt megszáradnak a használatával. Fix telepítéskor fűtőrácsok 3 ponton rögzíthetőek. A fűtőrácsok maximális felületi hőmérséklete 55°C. Esztétikus, 4db törölközőtartóval ellátott készülék. Tömbszelencés alsó kivezetéssel, kb1-1,5m vezetékkel, kapcsolós kivitelben. Tekintse meg webáruházunk további törölközőszárító kínálatát! |
|
Paraméterek
| Teljesítmény | 65W |
| Méret | 550x620x10mm |
| Vezeték | 3x1,00mm |
| Védettség | IP 44 ÉVI |
| Feszültség | 230V 50Hz |
Leírás
G-OLD-65 STRW Elektromos törölközőszárító, kapcsolóval szerelve
230V 65W 50Hz IP44 EV I.
Törölköző szárító, 45W, fehér porszórt kivitel
Elektromos fűtőszállal szerelt készülék (nem infra).
Fürdőszobák, zuhanyzó helyiségek nélkülözhetetlen kelléke lehet, ha a korábbi fűtésrendszer kialakításánál kimaradt a törölközőszárítós radiátor!
Könnyen felszerelhető, azonnal használható kiváló termék! Alacsony fogyasztású, egyszerűen telepíthető, elektromos törölközőszárító. A vizes ruhák, törölközők rövid idő alatt megszáradnak a használatával. Fix telepítéskor fűtőrácsok 3 ponton rögzíthetőek. Amikor csak 2 konzolt használnak a telepítéskor, akkor a rácsok kihajthatóak. A csomag mindhárom rögzítő ponthoz tartalmazza a konzolt. Mindegyik készülék 230V feszültségű hálózatról táplálható, villásdugóval felszerelt, billenő ki/be kapcsolóval ellátott. A fűtőrácsok maximális felületi hőmérséklete 55°C. Esztétikus, 4db törölközőtartóval ellátott készülék. Tömbszelencés alsó kivezetéssel, kb1-1,5m vezetékkel, kapcsolós kivitelben.
A G-OLD Törölközőszárítónkat 1 Év garancia jellemzi!
