G-OLDSUN S-36 3600W Háromsoros infrafűtés
| Gyártó cikkszám: | 8590875362423 |
| Gyártó: | FENIX |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLDSun-S CSARNOKOKBA 4-10m belmagassághoz! G-OLDSun S-36 - 3600W Fehér porszórt kivitel. Ipari megoldás, közcélú kivitel. 8-10 m²-re 1 db fűtőtestet kell tervezni a helyiség térfogatának függvényében! Szerelőcsarnokokba, raktárakba, fényezőműhelyek szárítókamráiba, hűtőházakba, asztalosműhelyekbe, sportlétesítményekbe, öltözőkbe, jegypénztárakba, porta és egyéb épületekbe stb. A felhasználás lehetősége végtelen. 4-10 m belmagassághoz ajánljuk! G-OLDSUN magas hőmérsékletű infrasugárzó (300-350°C) csarnokfűtés rendszer! Hatása 30 perc elteltével már eléri a 75-80%-ot, a teljes kapacitását 60 perc elteltével fejti ki! Tökéletes a működése, tervezett rendszerben nem hasonlítható más fűtési módokhoz! Kérje ingyenes tervezési segítségünket! |
|
Youtube videók
Paraméterek
| Teljesítmény | 3600 W |
| Méret | 1500x330x50mm |
| Védettség | IP 44 ÉVI |
| Feszültség | 230V 1N |
| Súly | 16,60 kg |
