Szaunatartozék Zuhanydézsa (20 l)
Ár:
129.000 Ft
(101.575 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 5991393203527 |
| Gyártó: | Gold |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
Szauna dézsazuhany20 literes, akácfa kivitelben, tartozékokkal, szerelvényekkel együtt.Gyártási idő, a rendeléstől számított 2hét. |
|
Paraméterek
| Méretek | |
| Konzol szélessége | 30 cm |
| Konzol hosszúsága | 42 cm |
| Dézsa maximális átmérője | 35 cm |
| Dézsa magassága | 34 cm |
| Termék mélysége (konzollal együtt) | 63 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
