G-OLD-400i 400W
Ár:
65.000 Ft
(51.181 Ft + ÁFA)
| Gyártó cikkszám: | 5991393200793 |
| Gyártó: | G-OLD |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Szállítási díj: | 2.998 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
|
G-OLD400i 400W natúr fenyőkeretes infrapanel Felhasználási terület:
Nem javasolt nagyobb helyiségek kiegészítő fűtésére (pl egy 12,00 m² szoba, kiegészítő fűtésére 2,70 m belmagasság esetén 500W, vagy 650W szükséges, szigetelés függvényében). Kérjük a pontos tervezés érdekében hívjon bennünket, a honlapunkon található bármelyik telefonszámon, teljes lakásra/házra vonatkozó fűtését díjmentesen megtervezzük!
|
|
Paraméterek
| Teljesítmény | 400W |
| Méret | 900x540x35mm |
| Vezeték | 2x0,75mm |
| Fűthető légtér | 8,5 - 10 légköbméter |
| Védettség | IP 44 ÉVII |
| Feszültség | 230V 50Hz |
| Súly | 4,20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
